اخبار و اطلاعیه

news

یک دستگاه مبدل20کیلو ولت در شهرک صنعتی اشترجان فلاورجان راه اندازی شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای استان اصفهان گفت: این دستگاه در پست 63 به 20 کیلوولت اشترجان با هزینه 10میلیارد ریال در برق منطقه ای اصفهان نصب و راه اندازی شد.

خط استارتر مگنتی خودرو، كارخانه تولید آهنربای سرامیكی و پودر مغناطیسی، كارخانه تولید باطری خودرو و كارخانه طراحی و مونتاژ ایستگاه CNG با حضور وزیر صنایع و معادن در شهرك صنعتی اشترجان اصفهان گشایش یافت.

طی مراسمی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی، از میان 300شهرک صنعتی فعال در کشور، اشترجان اصفهان به عنوان واحد نمونه کشور معرفی شد. به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، خدامراد احمدی - رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی، در مراسمی که به همین منظور برگزار شده بود، افزود: شهرک صنعتی اشترجان یکی از قدیمی ترین شهرك های صنعتی كشور بوده که رویکردهای نوین مدیریتی و استفاده از متدهای روز دنیا توسط هیات امنای این شهرك، مهمترین دلیل انتخاب آن به عنوان شهرك صنعتی نمونه كشور به شمار می رود.

اخبار سازمان صنایع کوچک

خبرخوان یافت نشد

آمار بازدید

امروزامروز20
دیروزدیروز79
این هفتهاین هفته67
این ماهاین ماه611
همه روزهاهمه روزها223576

اطلاعات تماس

  • آدرس : اصفهان، اتوبان ذوب آهن، جاده سیمان سپاهان، شهرک صنعتی اشترجان، خیابان ششم، ساختمان شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشترجان
  • تلفن :  4-37608933-031
  • فکس : 37582464-031

فرم تماس